вівторок, 26 березня 2013 р.

Таємниця розкрита...

Прийшов  час розкрити таємницю незвичної назви нашого блогу.  Хоча для читачів старшого покоління словосполучення «Quo vadis?» не є незнайомим.  Це назва славнозвісного роману відомого польського письменника Генріка Сенкевича. Проте залишається питання «Чому саме така назва?» Це запитання звернені до нас самих: «Куди йдеш, читачу? Що ти шукаєш? Чим можемо тобі допомогти? Що можемо тобі запропонувати? Чим з тобою поділимось?» Кожна книгозбірня, кожен бібліотекар шукає відповіді. Нашою спробою по-новому відповісти і стало створення цього блогу.

11 коментарів:

 1. Мені ДУЖЕ подобається назва Вашого блогу: влучна, творча, нестандартна! До такого блогу хочеться ще раз і ще раз завітати у гості! Бажаю творчих успіхів і перемоги у всіх починаннях!
  А читаті, я впевнена, дадуть правильну відповідь: вони йдуть тільки до бібліотеки - сучасної, оновленої

  ВідповістиВидалити
 2. Були хвилини, коли треба було дати назву своєму блогу і як тяжко це давалося. Але це все вже позаду. І я бажаю, щоб на всі ваші запитання завжди були відповіді. І щоб ваш читач знав куди йде і де йому дадуть вправну відповідь на його запитання. А ви в свою чергу могли допомогти, запропонувати і поділитись своїми знаннями.

  ВідповістиВидалити
 3. Наталія Мисечко26 березня 2013 р. о 11:37

  «Quo vadis?» бажаю, завжди бути готовим дати відповідь, запропонувати щось нове своєму читачеві, бути завжди у гарному настрої і мати гарних читачів

  ВідповістиВидалити
 4. Дуже креативна та цікава назва. Відразу хочеться зайти на ваш блог. Успіхів Вам!

  ВідповістиВидалити
 5. «Quo vadis?», цікава, інтригуюча назва блогу. Бажаю і надалі Вам інтригувати своїх читачів.

  ВідповістиВидалити
 6. Верим и надеемся , что все получится.

  ВідповістиВидалити
 7. Дякую, Наталю, мені дуже приємно (Ви ж знаєте про що я кажу?) Бажаю сил, терпіння і бажання. Обіцяю навідуватись, тільки хочеться бачити щось цікаве, нестандартне, креативне.

  ВідповістиВидалити
 8. Цілком підтримую Тетяну Кущук.Бажаю успіхів.

  ВідповістиВидалити
 9. Назва цікава і, надіюсь, блог також буде цікавим. Перші публікації сподобались! Заходьте в гості і на наш блог. Валентина Мельничук.

  ВідповістиВидалити
 10. Дякуєм за оцінку. Будемо старатись зробити блог цікавим.

  ВідповістиВидалити
 11. Шановні колеги віл щирого серця направляємо до Вас вітрила Мрії.
  http://chomysuku.blogspot.com/2013/04/mrij-poky-tvoja-mrija-ne-zbudetsja-Aerosmith-Dream-On.html

  ВідповістиВидалити