пʼятницю, 12 грудня 2014 р.

Надходження нової літератури до районної бібліотеки.


                        Надходження  нової літератури до районної  бібліотеки.
            Районна бібліотека  продовжує використовувати малі форми індивідуального  та колективного інформування користувачів про надходження нової літератури.
           Останнім часом бібліотека приділяє посилену увагу поповненню документів з історичного, географічного, екологічного, літературного краєзнавства, творами місцевих письменників, про видатних людей рідного краю.
          Нещодавно  до фондів районної бібліотеки надійшла друга книга четвер- того тому 50- томного зібрання праць М.Грушевського.  Серія суспільно -
політичних творів, вміщує публіцистичний доробок вченого і політика /1918-1926рр./  Основний масив праць  - це публіцистика еміграційного періоду історика.
         З низки нарисів про видатних осіб у книзі» Давньоруська держава» читач дістане уявлення про Давньоруську державу ІХ-ХІІІст. у всьому  розмаїті її по- літичного,економічного і культурного життя, а також про литовсько –польську добу в історії України.
      Ілюстрована книга Георгія Муніна «Видатні болгари в Історії України» розповідає про видатних болгарських діячів, які жили та працювали на території України, а також коротко описана історія архітектурно - мистецьких
пам»яток, створених болгарськими діячами, що збереглися  до нашого часу й мають велику історичну цінність.
      Нова книга  Анатолія Славути-Логвиненка "Відторгнення серця» є своє рідним виразником наших думок і почуттів. Адресована вона всім не байдужим до долі України, її народу і майбутнього.
       У книзі "Ми просто йшли…"висвітлюються головні віхи життя та праці подружжя етнографа Лідії  Орел і керівника хору «Гомін»  Леопольда Ященка протягом п»ятдесяти років…
       До фондів районної бібліотеки надійшло багато книг, які випущені на замовлення Державного комітету телебачення і радіомовлення України за програмою "Українська книга 2013 року" зокрема: М.Хвильовий " Санаторійна  зона"
В.Земляк «Вибране»,Богдан-Ігор Антонич "На  другому березі" та інші. А також поезії С.Васильчук "Вереси",П.Шульга "Перезва",В.Голобородько  "Білі кімнатні рослини". Т.Грицан "Прорости крізь каміння"  та інші. За цією програмою надійшло ряд літератури зарубіжних авторів а саме: П.Естерхазі "Небесна гармонія",Жан-ЖАК Руссо "Сповідь",М.Пруст "Альбертина зникає", Г.Манкелль "Італійські черевики" та багато інших.
        Хочеться відмітити,що молодь проявляє неабиякий інтерес до літератури, яка знайомить з українською обрядовістю і культурою, історією виникнення народних свят, звичаїв, традицій з особливостями, характерними для різних місцевостей Житомирщини та всієї України, так наприклад книга І.Лисенко
«Співаки України» вміщує творчі біографії співаків, яких доля закинула на чужину, де вони реалізували свій творчий потенціал.
       Рожок Володимир у книзі "Стефан Турчак»"розповідає про видатного  українського диригента зі світовим ім"ям, Героя Праці, народного артиста СРСР і України, лауреата Державної премії Української РСР імені Т.Г.Шевченка.

        Цей список можна продовжувати, але хочеться відмітити, що  в бібліотеці є ще багато книг для шанувальників вітчизняної музичної культури. Тож, шановні читачі, запрошуємо Вас відвідати районну бібліотеку, та ознайомитись з новою літературою, яка Вас зацікавить.

                        Бібліограф-краєзнавець  Червоноармійської  ЦРБ   Т.Вакуленко

 

Немає коментарів:

Дописати коментар